Smart Creation
firmowym blogu
06.11.2017 0

Witajcie na naszym firmowym blogu!

Witaj na naszym firmowym blogu,
A właściwie to Cześć! Pozwól, że na samym początku przejdziemy na „Ty”. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie nam się porozumieć.

 

Nasz pomysł na firmowego bloga

Pomysł na firmowego bloga zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Ze względu na wysoki priorytet działań dla klientów spychaliśmy to gdzieś na bok. Pojawił się jednak moment – kilka dni temu – kiedy tupnęliśmy nogą i po prostu zaczęliśmy przelewać nasze myśli do notatnika. Pragniemy także uspokoić- nie oznacza to, że prace, które wykonujemy dla naszych klientów poszły w odstawkę. Będzie zupełnie odwrotnie, a nowy #smartchallenge sprawi, że połączenie tych działań zaowocuje jeszcze lepszą jakością każdego z nich.

 

firmowym blogu

 

Poznaj tematykę artykułów

Przejdźmy jednak do konkretów. Miejsce to powstało po to, żebyśmy mogli podzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem z wielu działów. Mamy na myśli: branding, identyfikację wizualną, strony i sklepy internetowe, aplikacje i systemy dedykowane, a także reklamy i media społecznościowe. Możemy te działania zebrać do jednego worka i określić mianem obecności reklamy marki zarówno w sieci jak i poza nią. I o tym właśnie chcemy Wam opowiedzieć więcej.

 

Obiecujemy także sumienność w zakresie artykułów. Trzymajcie nas za słowo!

P.S. Czekajcie na kolejny wpis. Pojawi się już wkrótce.

Wyszukaj
Ostatnie komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *