Smart Creation
strona internetowa i blog
31.1.2018 0

Strona internetowa i blog – dlaczego warto?

Nasz wpis Strona internetowa i blog – dlaczego warto? powstał z myślą nie tylko o przedsiębiorcach, ale także osobach prywatnych, które pracują nad personal brandingiem. Sprawdź więc dlaczego warto stworzyć takie miejsce na Twojej stronie www i poznaj kilka podstawowych zasad.

era selfie
24.1.2018 0

Era selfie – nowa metoda autopromocji

Jeszcze kilka lat temu rosnąca moda na selfie wydawała się wszędzie budzić skrajne emocje – jedni uważali ten trend za oznakę narcyzmu millenialsów, a inni za świetną alternatywę dla kreowania swojego wizerunku w sieci. Przeczytajcie więcej na temat ery selfie. Zapraszamy!

zmiany na facebooku
17.1.2018 0

Zmiany na Facebooku – czy jest się czego bać?

Mark Zuckerberg rozpoczął styczeń postem, który wywołał małe trzęsienie ziemi w internetowej społeczności. Zapowiedział w nim znaczne zmiany w algorytmie serwisu, które wprowadziły większość właścicieli stron na Facebooku w niemały popłoch. Na czym polegają? I czy rzeczywiście jest się czego bać?

marketing internetowy
10.1.2018 0

Marketing? Ale jaki?

Pozwólcie, że zanim powiemy Wam czym jest marketing to zaczniemy od kilku słów na początek. Upowszechnienie Internetu wpłynęło niemal na każdą dziedzinę życia – to oczywiste. Zakupy, edukacja, komunikowanie się… Nasza branża nie była tutaj wyjątkiem.

Wyszukaj
Ostatnie komentarze