Smart Creation
NAJNOWSZE

WPISY Z BLOGA

remadays warsaw 2018
14.2.2018

Smart na Targach Reklamy RemaDays 2018 Warsaw

Dziś chcielibyśmy zabrać Cię w małą podróż po jednej z największych imprez targowych branży reklamowej, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Mowa o Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które stanowią jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń w branży

marketing internetowy
07.2.2018

Marketing internetowy – (r)ewolucja trwa

Marketing internetowy (po spektakularnych narodzinach – o czym pisaliśmy w poprzednim odcinku) sprawnie rozpoczął zwycięski marsz przez agencyjne budżety i serca klientów. Wraz z ugruntowaniem swojej pozycji sam podlegał przemianom, oferując nowe narzędzia i możliwości.

strona internetowa i blog
31.1.2018

Strona internetowa i blog – dlaczego warto?

Nasz wpis Strona internetowa i blog – dlaczego warto? powstał z myślą nie tylko o przedsiębiorcach, ale także osobach prywatnych, które pracują nad personal brandingiem. Sprawdź więc dlaczego warto stworzyć takie miejsce na Twojej stronie www i poznaj kilka podstawowych zasad.

era selfie
24.1.2018

Era selfie – nowa metoda autopromocji

Jeszcze kilka lat temu rosnąca moda na selfie wydawała się wszędzie budzić skrajne emocje – jedni uważali ten trend za oznakę narcyzmu millenialsów, a inni za świetną alternatywę dla kreowania swojego wizerunku w sieci. Przeczytajcie więcej na temat ery selfie. Zapraszamy!

zmiany na facebooku
17.1.2018

Zmiany na Facebooku – czy jest się czego bać?

Mark Zuckerberg rozpoczął styczeń postem, który wywołał małe trzęsienie ziemi w internetowej społeczności. Zapowiedział w nim znaczne zmiany w algorytmie serwisu, które wprowadziły większość właścicieli stron na Facebooku w niemały popłoch. Na czym polegają? I czy rzeczywiście jest się czego bać?

marketing internetowy
10.1.2018

Marketing? Ale jaki?

Pozwólcie, że zanim powiemy Wam czym jest marketing to zaczniemy od kilku słów na początek. Upowszechnienie Internetu wpłynęło niemal na każdą dziedzinę życia – to oczywiste. Zakupy, edukacja, komunikowanie się… Nasza branża nie była tutaj wyjątkiem.

świąteczne reklamy
19.12.2017

Nasze ulubione świąteczne reklamy

Mamy nadzieję, że nie pochłonęły Was w pełni przygotowania do Świąt, ponieważ przygotowaliśmy nasze ulubione świąteczne reklamy – TOP 10. Nie zdradzimy Wam jednak kto z naszego zespołu wybrał poszczególne, ale możecie znaleźć tutaj krótkie komentarze do każdej z propozycji. Zapraszamy!

firmowym blogu
01.12.2017

Witajcie na naszym firmowym blogu!

Witaj na naszym firmowym blogu, A właściwie to Cześć! Pozwól, że na samym początku przejdziemy na „Ty”. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie nam się porozumieć.

Wyszukaj
Ostatnie komentarze