Smart Creation
świąteczne reklamy
19.12.2017

Nasze ulubione świąteczne reklamy

Mamy nadzieję, że nie pochłonęły Cię w pełni przygotowania do Świąt, ponieważ przygotowaliśmy nasze ulubione świąteczne reklamy – TOP 10. Nie zdradzimy jednak kto z naszego zespołu wybrał poszczególne, ale możesz znaleźć tutaj krótkie komentarze do każdej z propozycji. A  Ty masz może swoje typy?

 

Świąteczne reklamy na przestrzeni wielu lat

Opracowane przez nas zestawienie zawiera nie tylko te najbardziej aktualne reklamy, ale realizacje stworzone na przestrzeni wielu lat. Znajdziesz więc tutaj klasyki z 2008 roku, ale także te tegoroczne spoty. Na pewno możesz zauważyć ogromną różnicę w ich jakości i realizacji – wszystkie jednak w pewien sposób chwytają za serce.

Zapraszamy do oglądania!

 

Kotki i Święta to ewidentnie najlepsze połączenie. A poza tym to klasyk, który przywołuje mnóstwo wspomnień.

 

 

 

Kolejna reklama, którą kojarzy właściwie każdy z nas. Bardzo dobrze odzwierciedla Święta dokładnie takie jak zawsze powinny być – wspólne spędzanie chwil, kolędy i czułe słowa, które docierają do serc najbliższych nam osób.

 

 

 

Reklama, która poruszy serce każdego twardziela.

 

 

 

Nie ważne po której stronie barykady stoisz, Święta powinny łączyć ludzi.

 

 

 

Samotność w święta doskwiera najmocniej… Niestety w dzisiejszej pogoni za „ostatnią stroną w internecie” zapominamy o tym co ważne…

 

 

 

Pokazuje, że czasem wystarczy odrobina wyrzeczeń by dać z siebie coś więcej. Wiele ciepła i miłych emocji.

 

 

 

Przedstawia w prosty sposób co powinno być dla człowieka w Święta najważniejsze.

 

 

 

Za świąteczny nastrój, storytelling oraz klimat i dopracowanie spotu. Uwielbiam!

 

 

 

Poczuj magię świąt poprzez radość dawania. Prawdziwa hojność dla przyszłości znajduje się w dawaniu wszystkiego teraźniejszości. [Albert Camus]

 

 

 

Idealne połączenie – Święta i Miś Paddington. Oprócz tego nietuzinkowe podejście do tematu Świętego Mikołaja i samych Świąt.