Smart Creation
targi remadays warsaw
14.2.2018

Smart na Targach Reklamy RemaDays 2018 Warsaw

Dziś chcielibyśmy zabrać Cię w małą podróż po jednej z największych imprez targowych branży reklamowej, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Mowa o Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które stanowią jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń w branży.

 

RemaDays Warsaw

Źródło

 

To spektakularne, trzydniowe widowisko przyciąga coraz liczniejsze rzesze wystawców, których w tym roku było rekordowo dużo, bo ponad 800 z różnych krajów świata. Liczba zwiedzających i gości również rośnie z roku na rok.

SMART-wycieczka RemaDays Warsaw

Nasza tegoroczna SMART-delegacja wyruszyła w drogę o świcie, aby uczestniczyć w targach jako zwiedzający. Od lat bierzemy udział w tej fascynującej imprezie, dzięki której poznajemy nowości produktowe i z sukcesem wdrażamy je do swojego systemu sprzedaży. Budujemy relacje z dostawcami i nawiązujemy kontakty handlowe. W tym roku na podbój największych targów reklamy i poligrafii w Europie ruszyła trzyosobowa ekipa ze Smarta, która w swoje bagaże spakowała moc entuzjazmu i wygodne buty.

 

remadays warsaw

Podróż rozpoczęliśmy co prawda o świcie, ale w dobrych humorach!

 

Po dotarciu na miejsce podziw krył się za każdym rogiem kolejnego zwiedzanego stoiska, wszędzie można było dostrzec barwne reklamy, świecące gadżety i różnorodne produkty ze świata poligrafii. W jednej alejce można było poznać dziesięciu różnych wystawców smyczy reklamowych, w kolejnej długopisów a w jeszcze kolejnej kalendarzy. Natrafić można było na bardzo urozmaicone i ciekawe stanowiska, gdzie spędzało się najwięcej czasu poznając nowości i trendy 2018 roku.

 

remadays warsaw

Duuuża torba na próbki to podstawowe wyposażenie każdego uczestnika RemaDays.

 

Na hali prezentowano nadruki na koszulkach różnymi technikami (DTG, sitodruk, flex, flock), zaraz obok można było podziwiać kolorowe breloki i magnesy, kubki ceramiczne i papierowe, eko-opakowania i wyroby ze szkła, kalendarze, notesy i długopisy, parasole, balony, wyroby czekoladowe, pluszaki, odświeżacze samochodowe i inne gadżety z branży motoryzacyjnej. Targi RemaDays Warsaw to zbiorowisko różnego gatunku artykułów piśmienniczych, akcesoriów biurowych, samochodowych, elektronicznych, podróżniczych, kuchennych, kosmetycznych dla dzieci i z branży IT.

 

remadays warsaw

Wyszukiwanie nowinek technologicznych dla klientów to zawsze punkt obowiązkowy na naszej liście.

 

Trudno opisać rozmiar jaki osiągnęły targi. Jednak w tym roku zdecydowanie nie narzekaliśmy – w końcu drugi dzień RemaDays przypadł też na Tłusty Czwartek 😉 Nasza ekipa zwyczajowo pochłonęła sporo pysznych pączków, a dzięki wielogodzinnemu poruszaniu się między stoiskami wystawców jesteśmy całkiem pewni, że udało nam się spalić nadprogramowe kalorie.

 

remadays warsaw

Pączki towarzyszyły nam na każdym kroku.

 

Z drugiej strony hali alejki zapełnione były całą maszynerią do wydruków wielkoformatowych, a największą uwagę przyciągały ogromne, kolorowe plansze piętrzące się na podłodze pod nogami przechodniów.

 

remadays warsaw

W niektóre próbki druków można było nawet… wejść.

 

Korzyści RemaDays Warsaw

Fenomenem jest to, że dzięki tak dużej różnorodności można w wygodny sposób porównać niezliczoną ilość międzynarodowych ofert w jednym miejscu i czasie. RemaDays Warsaw to także miejsce wymiany wieloletnich doświadczeń i budowania relacji handlowych oraz świetna okazja do poznania nowości, trendów i kierunków rozwoju branży reklamy i poligrafii. Na temat korzyści płynących z uczestnictwa w takiej imprezie można by pisać i pisać, jednak najważniejsza jest możliwość dotarcia do bardzo szerokiego grona dostawców i eksporterów z całego świata, którzy oferują swoje usługi i produkty w dobrej cenie oraz, co istotne, w naprawdę wysokiej jakości.

 

 

Dla wystawców natomiast to wielka szansa na promocję firmy i umocnienie jej pozycji na rynku polskim, jak i zagranicznym. Jest to również idealny moment, aby poznać oczekiwania klientów, dzięki czemu można łatwiej dostosować swoją ofertę do potrzeb rynku. Targi RemaDays Warsaw to nieograniczony dostęp do innowacyjnych rozwiązań i aktualnych informacji, które prezentują specjaliści z branży.

To co, widzimy się za rok na RemaDays? My będziemy na pewno! 😉