Smart Creation
firmowy blog
01.12.2017

Witajcie na naszym firmowym blogu!

Witaj na naszym firmowym blogu,
A właściwie to Cześć! Pozwól, że na samym początku przejdziemy na „Ty”. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie nam się porozumieć.

 

Nasz pomysł na firmowego bloga

Pomysł na firmowego bloga zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Ze względu na wysoki priorytet działań dla klientów spychaliśmy to gdzieś na bok. Pojawił się jednak moment – kilka dni temu – kiedy tupnęliśmy nogą i po prostu zaczęliśmy przelewać nasze myśli do notatnika. Pragniemy także uspokoić- nie oznacza to, że prace, które wykonujemy dla naszych klientów poszły w odstawkę. Będzie zupełnie odwrotnie, a nowy #smartchallenge sprawi, że połączenie tych działań zaowocuje jeszcze lepszą jakością każdego z nich.

 

firmowym blogu

 

Poznaj tematykę artykułów

Przejdźmy jednak do konkretów. Miejsce to powstało po to, żebyśmy mogli podzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem z wielu działów. Mamy na myśli: branding, identyfikację wizualną, strony i sklepy internetowe, aplikacje i systemy dedykowane, a także reklamy i media społecznościowe. Możemy te działania zebrać do jednego worka i określić mianem obecności reklamy marki zarówno w sieci jak i poza nią. I o tym właśnie chcemy Wam opowiedzieć więcej.

 

Obiecujemy także sumienność w zakresie artykułów. Trzymajcie nas za słowo!

P.S. Czekajcie na kolejny wpis. Pojawi się już wkrótce.