Smart Creation
NAJNOWSZE

WPISY Z BLOGA

copywriting
21.3.2018

Copywriting – warto czy nie warto? Część I. Moc słowa pisanego

Copywriting to hasło zyskujące coraz większą popularność. A co konkretnie się za nim kryje? W wielkim skrócie jest to tworzenie profesjonalnych tekstów, które mają na celu wywołanie u czytelników określonego działania lub reakcji. Najczęściej jest to zaciekawienie, edukowanie lub skuteczne przekonanie potencjalnych odbiorców do zakupu produktu lub zlecenia wykonania usługi.

współpraca z grafikiem
14.3.2018

Współpraca z grafikiem – mały poradnik na start!

Logo, strony internetowe, banery i wiele innych? Co wspólnego mają te elementy? To, że przy ich realizacji niezbędny jest kontakt z osobą grafika! Aby potencjalna współpraca między Wami przebiegała szybko i bezproblemowo przygotowaliśmy mały poradnik na start.

kobiety i mężczyźni w reklamach
07.3.2018

Poznaj supermoce kobiet i mężczyzn, czyli jak widzimy się w reklamach

Przed nami dwie ważne daty – Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn (tak, o mężczyznach też pamiętamy). W tym roku postanowiliśmy podejść do tematu w nieco inny sposób i przyjrzeliśmy się wizerunkowi obu płci w reklamach. Ale nie bójcie się, nie będziemy bardzo narzekać! Skupimy się na pozytywach – w końcu mamy świętować 😉

księga znaku
28.2.2018

Księga znaku – dlaczego jest tak ważna?

Otworzyłeś własny biznes, masz już nazwę i logo firmy. Pada pytanie: Czy potrzebna będzie księga znaku? Zapewne zastanawiasz się co to takiego? Zacznijmy zatem od wyjaśnienia czym w ogóle jest księga znaku, nazywana zamiennie Corporate Identity lub Book of Brand.

firma na facebooku poradnik
21.2.2018

Firma na Facebooku – poradnik na start!

Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie sporą dawkę informacji, którą możemy zatytułować: Firma na Facebooku – poradnik na start! Niejednokrotnie zdarza się, że zwracają się do nas klienci z problemami, których można łatwo uniknąć. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas rady uchronią Cię przed karą Facebooka.

targi remadays warsaw
14.2.2018

Smart na Targach Reklamy RemaDays 2018 Warsaw

Dziś chcielibyśmy zabrać Cię w małą podróż po jednej z największych imprez targowych branży reklamowej, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Mowa o Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które stanowią jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń w branży

marketing internetowy
07.2.2018

Marketing internetowy – (r)ewolucja trwa

Marketing internetowy (po spektakularnych narodzinach – o czym pisaliśmy w poprzednim odcinku) sprawnie rozpoczął zwycięski marsz przez agencyjne budżety i serca klientów. Wraz z ugruntowaniem swojej pozycji sam podlegał przemianom, oferując nowe narzędzia i możliwości.

strona internetowa i blog
31.1.2018

Strona internetowa i blog – dlaczego warto?

Nasz wpis Strona internetowa i blog – dlaczego warto? powstał z myślą nie tylko o przedsiębiorcach, ale także osobach prywatnych, które pracują nad personal brandingiem. Sprawdź więc dlaczego warto stworzyć takie miejsce na Twojej stronie www i poznaj kilka podstawowych zasad.

era selfie
24.1.2018

Era selfie – nowa metoda autopromocji

Jeszcze kilka lat temu rosnąca moda na selfie wydawała się wszędzie budzić skrajne emocje – jedni uważali ten trend za oznakę narcyzmu millenialsów, a inni za świetną alternatywę dla kreowania swojego wizerunku w sieci. Przeczytajcie więcej na temat ery selfie. Zapraszamy!

zmiany na facebooku
17.1.2018

Zmiany na Facebooku – czy jest się czego bać?

Mark Zuckerberg rozpoczął styczeń postem, który wywołał małe trzęsienie ziemi w internetowej społeczności. Zapowiedział w nim znaczne zmiany w algorytmie serwisu, które wprowadziły większość właścicieli stron na Facebooku w niemały popłoch. Na czym polegają? I czy rzeczywiście jest się czego bać?

marketing internetowy
10.1.2018

Marketing? Ale jaki?

Pozwólcie, że zanim powiemy Wam czym jest marketing to zaczniemy od kilku słów na początek. Upowszechnienie Internetu wpłynęło niemal na każdą dziedzinę życia – to oczywiste. Zakupy, edukacja, komunikowanie się… Nasza branża nie była tutaj wyjątkiem.

świąteczne reklamy
19.12.2017

Nasze ulubione świąteczne reklamy

Mamy nadzieję, że nie pochłonęły Was w pełni przygotowania do Świąt, ponieważ przygotowaliśmy nasze ulubione świąteczne reklamy – TOP 10. Nie zdradzimy Wam jednak kto z naszego zespołu wybrał poszczególne, ale możecie znaleźć tutaj krótkie komentarze do każdej z propozycji. Zapraszamy!

firmowy blog
01.12.2017

Witajcie na naszym firmowym blogu!

Witaj na naszym firmowym blogu, A właściwie to Cześć! Pozwól, że na samym początku przejdziemy na „Ty”. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie nam się porozumieć.

Wyszukaj
Ostatnie komentarze
    Archiwum